Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

15 yıldır uyayamıyor

3 posters
YazarMesaj
kayıp
15 yıldır uyayamıyor Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : 15 yıldır uyayamıyor Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
15 yıldır uyayamıyor Left_bar_bleue150/15015 yıldır uyayamıyor Empty_bar_bleue  (150/150)
15 yıldır uyayamıyor Empty
MesajKonu: 15 yıldır uyayamıyor   15 yıldır uyayamıyor I_icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:39 pm

::15 yıldır uyuyamıyor::
Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde ikamet eden 65 yaşındaki Zülfi İpek, uykusuzluk hastalığına yakalandığını ve 15 yıldır uyuyamadığını öne sürdü. Ergani'nin Cömert köyünde yaşayan Zülfi İpek, 15 yıldır uyumuyor. 50 yaşına kadar çiftçilikle uğraşan ve o güne kadar ciddi bir rahatsızlığı bulunmayan İpek, 15 yıl önce ortaya çıkan uykusuzluk problemi nedeniyle adeta işkence çekiyor.Zülfi İpek, uykusuzluk hastalığının geçici olduğunu düşünerek sabah saatlerine kadar televizyon izlediğini belirtti. İpek, "Uykusuzluk hastalığına yakalandıktan sonra her yolu denedim. İki ay Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gördüm. Burada netice alamadım daha sonra Elazığ'daki hastanelerde tedavi gördüm. Birçok doktor gezdim, uykusuzluk hastalığıma çare bulunamadı. Bu hastalığa hiçbir anlam veremiyorum. 15 yıldır uykuya hasret kaldım. Bütün gün uyumak istiyorum. Ancak başaramıyorum" dedi.Zülfi İpek'in uykusuzluk hastalığı en çok eşi Esma İpek'i rahatsız ediyor. Kocasının rahatsızlığı nedeniyle sıkıntı çektiğini anlatan Esma İpek, "Eşim 24 saat ayakta. Sabaha kadar geziyor, oturuyor uzanıyor, gözüne uyku girmiyor. Tam 15 yıldır bu çileyi çekiyor. İlk başlarda uyuyamadığı zaman ben de çok sıkıntı çekiyordum. Şimdi biraz alıştım, ama yine de onun bu hali benim de uykumu kaçırıyor" şeklinde konuştu.
http://www.yagmur7.com
VefasıZ
15 yıldır uyayamıyor Thumb_772663763
VefasıZ

Erkek
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : 15 yıldır uyayamıyor Idaree11
KiŞİSeL iLeTi : offfffffffffff

MesajKonu: Geri: 15 yıldır uyayamıyor   15 yıldır uyayamıyor I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 9:43 am

adam aşık olmuştur bence Very Happy

neyse şakayı bırakalım bir tarafa hakkaten çok zor bişe uykusuzluk çeken bilir allah yardımcısı olsun
...
15 yıldır uyayamıyor Thumb_767728369
...

Kadın
KiŞİSeL iLeTi : kader utansın:)

Character sheet
Tecrübe:
15 yıldır uyayamıyor Left_bar_bleue150/1015 yıldır uyayamıyor Empty_bar_bleue  (150/10)
MesajKonu: Geri: 15 yıldır uyayamıyor   15 yıldır uyayamıyor I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 7:36 pm

yazık adama ya Sad

tşkler Very Happy

15 yıldır uyayamıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-