Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

DUY BENİ :(

3 posters
YazarMesaj
VefasıZ
DUY BENİ :( Thumb_772663763
VefasıZ

Erkek
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : DUY BENİ :( Idaree11
KiŞİSeL iLeTi : offfffffffffff
İL : Hatay

DUY BENİ :( Empty
MesajKonu: DUY BENİ :(   DUY BENİ :( I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:52 am

abicim ben kendi hikayemi anlatacam bana çözüm bulun lütfen

tarih 20 ekim 2006 cuma saat 2.46 .. kişiden mesajlaşıyoruz. ben teklif ettim karşılığı geldiğinde yolda yürüyodum ama telefonda msjı açacal yüreğim kalmadı acaba ne yazmış ne yazmış sonra cesaret edip açtım mesajı ve hayatımın en mutlu günüydü o gün sevgilim aynen şu mesajı atmıştı 'bende seni seviyorum eğer sen sevdiğini inkar etmeseydin ben inkar edecektim' diye sonra kendi kendime söz verdim hiç ayırlmaycaz diye ama çıkmamızın daha 1. haftasında aramıza kara kediler girmeye başladı yok işte yunus beni seviyodu sonra ... çıktı yok bilmem ne sevgilim bunlara inanıp sürekli beni suçluyordu Sad ama ben onu sevmeye devam ediyordum sonra zaman geçti geçen sene ramazan akşamları onu almaya giderdim buluşurduk onu çok seviyordum. sonra ramazandan sonra ne olduysa oldu hayatım zindana döndü sevgilimden ayrıldık hayatımın en büyük hatasını yapmıştım sonra hatalar yapmaya devam ettim bu hatalardan sonra ona geri dönmeye hakkım yoktu ama mesajlaşıyorduk ve 18.01.2008 tarihinde şu mesajı attı bana

KEŞKE EN BAŞINDAN BERİ BÖYLE OLSAYDIN BEN İNKAR ETMİYORUM SENİ SEVİYORUM SADECE ÇOK GEÇ BİR SÜRÜ ŞEY YAŞANDI AMA ŞUNU UNUTMA KALBİM SADECE SENLE ATACAK AŞK ACISI BUNA DİYOR HERHALDE

BUNDAN SONRA UMUDUMU KESTİM BIRAKTIM PEŞİNİ TEKRAR ARAMI YAPMAYA ÇALIŞTIM OLMADI SONRA ARAYA ZAMAN GEÇTİ BİRİ GİZLİ NUMARADAN ARAYIP BANA ŞARKI DİNLETİP KAPADI KALBİME GÖMERİM O ZMN... HAKKATENDE GÖMDÜ AMA SONRADAN ONU NASIL SEVDİĞİMİ ÖĞRENDİ KENDİSİDE KARŞIMDA AĞLADI SONRA İŞTE HALA KARA KEDİLER VAR KAFASINI KARIŞTIRANLAR VAR BURDAN SESLENİYORUM LÜTFEN KAFANIN KARIŞMASINA İZİN VERME LÜTFEN SENİ DELİLER GİBİ SEVİYORUM ŞİMDİ ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM AMA TELEFONU KAPATIYO Sad SÖYLE YA BEN SENİ SEVMEKTEN BAŞKA NE YAPIYORUM ARTIK SAÇLARIM BEYAZLADI AMA UTANMIYORUM SANA GERİ DÖN DEMEYECEM YENİ BİR SAYFA AÇALIM DİYECEM ÇÜNKÜ ESKİYE DÖNERSEK ESKİSİ GİBİ KÖTÜ GİDECEK DİYE KORKUYORUM LÜTFEN SENİ SEVİYORUM
...
DUY BENİ :( Thumb_767728369
...

Kadın
KiŞİSeL iLeTi : kader utansın:)

Character sheet
Tecrübe:
DUY BENİ :( Left_bar_bleue150/10DUY BENİ :( Empty_bar_bleue  (150/10)
MesajKonu: Geri: DUY BENİ :(   DUY BENİ :( I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 7:53 pm

vay be açıkçası bu kızı bukdar sevdigini bilmiyodum son pişmanlık fayda etmez derler be emre inş bu söz bizi yanıltır...
VefasıZ
DUY BENİ :( Thumb_772663763
VefasıZ

Erkek
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : DUY BENİ :( Idaree11
KiŞİSeL iLeTi : offfffffffffff

MesajKonu: Geri: DUY BENİ :(   DUY BENİ :( I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:59 am

inşallah
kayıp
DUY BENİ :( Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : DUY BENİ :( Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü

Character sheet
Tecrübe:
DUY BENİ :( Left_bar_bleue150/150DUY BENİ :( Empty_bar_bleue  (150/150)
MesajKonu: Geri: DUY BENİ :(   DUY BENİ :( I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 12:22 pm

emre git karsınına sana sadece 2 soru sorucam bana sadece 2 dk ayır(ayırırmısın deıl) ve sorularıma cvp ver yeter de sonrada sunları sor benı gercekten sevdınmı ve sımdı sevıyomusun baktın ıkınısende olumlu cvp aldın ondan sonra asla vaz gecme asla ama asla sonunda gercekten senı sevıyorsa senle terar bırlıkte olurcak(ve yanına hıc kımseyı yaklastırma erkek olarak ha bunu onun gozunun onunde yapma ama yanında gördugun erkegın cezasını caktırmadan ver ve onu ondan uzaklastır bu uzaklastırma seklı basen bı soz basen bı nutuk bzan baska bı sekil bzade dayakla olsada ondan uzak tut erkekleri),ama senı gercekten sevmıyorsada malesf kardesım yapacak hıc bıse yok tek yapman gereken cekıp gıtmek ve bulundugu ortama gırmemk yusunu görmemek yalan askara tutusmak ve her gece onu dusunup hayatına lanet etmekten baska care yok be kardeS
HERKES ANLAMAZ CEKENLER ANLAR KARDEŞ

inş.. yardımcı olabılmısımdır
http://www.yagmur7.com

DUY BENİ :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-