Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Tüm Sevenlere İbret olsun

2 posters
YazarMesaj
hasretgozlum
Tüm Sevenlere İbret olsun Thumb_767728369
hasretgozlum

Erkek
İş/Hobiler : σтσмσтιν
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Tüm Sevenlere İbret olsun Stresl10
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
Tüm Sevenlere İbret olsun Left_bar_bleue3000/3000Tüm Sevenlere İbret olsun Empty_bar_bleue  (3000/3000)
Tüm Sevenlere İbret olsun Empty
MesajKonu: Tüm Sevenlere İbret olsun   Tüm Sevenlere İbret olsun I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:47 pm

Kiz: Bu Kadarmiydi Diyordu Bu Kadarmiydi Sevgin
delikanli: Ya Sen Ne Sandin Seni Sevdigimimi
kiz:bir An Yikilmiş Birşey Söleyemedi Agliyordu Sessizce Bir An Kizin Hiçkiriklari Duruldu
delikanli:niye Konuşmuyorsun ;yoksa Agliyormusun; Olsun Canim Buda Geçer Benim Için Farketmez Seni Biraktim Diyemi Agliyorsun Degermi Senin Ayrildigini Söleriz Olur Biter.
genç Kiz Hiçkiriklar Arasinda Çikan Soguk Sesi Ile Bardagi Taşiran Bu Sözlere De Dayanamadi
kiz:anlamadin Mi Sen Yada Ben Farketmez
delikanli:sustu
kiz:ayrildigimiza Agliyorum Sana Ve Acinacak Halimize Oysa Genç Kiz Bunlari Söylerken Agliyordu Daha Öncede Sevmişti Sevecekti Ama Yapacak Bişey Yoktu Bu Sözlerin Arasinda Gurur Vardi Gurur Ve Sevgi Agir Basmişti Kiz Gururunu Ayaklar Altina Alarak Ona Bir Defa Daha Seni Seviyorum Demişti ...
telefonu Kapatiktan Sonra Delikanli Tekrar Aradi Ama Çok Geç Oldugununfarkindaydi Telefona Cevap Vermeyince Kizin Evine Gitti Kalabalikta Şaşirdi Ve Aci Süren Sesi Ile Ilkildi Ve Içeride Gözünde Kanlar Akan Soguk Bir Ceset Çikti Delikanli Yikildi Göz Yaşlarini Tutamadi Elveda Diyememişti Uyan Dediginde Ise Uyanmadi Delikanli: Bir An Kizin Elindeki Buruşmuş Kagit Ilişti Bulanmiş Gözlerini Silerek Okudu Söylüyordu Tüm Sevenlere Ibret Olsun Yaziyordu.........

http://www.sevdafrm.eniyiforum.net
VefasıZ
Tüm Sevenlere İbret olsun Thumb_772663763
VefasıZ

Erkek
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Tüm Sevenlere İbret olsun Idaree11
KiŞİSeL iLeTi : offfffffffffff

MesajKonu: Geri: Tüm Sevenlere İbret olsun   Tüm Sevenlere İbret olsun I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:35 pm

yazıkk allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın
hasretgozlum
Tüm Sevenlere İbret olsun Thumb_767728369
hasretgozlum

Erkek
İş/Hobiler : σтσмσтιν
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Tüm Sevenlere İbret olsun Stresl10
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!

Character sheet
Tecrübe:
Tüm Sevenlere İbret olsun Left_bar_bleue3000/3000Tüm Sevenlere İbret olsun Empty_bar_bleue  (3000/3000)
MesajKonu: Geri: Tüm Sevenlere İbret olsun   Tüm Sevenlere İbret olsun I_icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 12:51 pm

aminnn
http://www.sevdafrm.eniyiforum.net

Tüm Sevenlere İbret olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-