Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Yeter, Canım Çok Acıyor !

2 posters
YazarMesaj
hasretgozlum
Yeter, Canım Çok Acıyor ! Thumb_767728369
hasretgozlum

Erkek
İş/Hobiler : σтσмσтιν
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Yeter, Canım Çok Acıyor ! Stresl10
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
Yeter, Canım Çok Acıyor ! Left_bar_bleue3000/3000Yeter, Canım Çok Acıyor ! Empty_bar_bleue  (3000/3000)
Yeter, Canım Çok Acıyor ! Empty
MesajKonu: Yeter, Canım Çok Acıyor !   Yeter, Canım Çok Acıyor ! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:57 pm

Acımasızmıyım? Yoksa acınacak haldemiyim bilmiyorum.Bilinmezlikler mi çok, yoksa bilinmezlikleri ben mi yaratıyorum bir türlü karar veremedim

Benim olmanı istemek mi hata yoksa hata seni sevmek mi zaten en karmasık sorum.
Günlerdir cevaplarını bir türlü bulamadıgım binlerce soru soruyorum kendime.Sonra itiraf ediyorum

Evet seni seviyorum ,seni istiyorum ama niye bukadar uzaksın bana?

Farklılıklar mı insanı uzaklaştırır birbirinden? Bu kadar mı acımasız hayat ki sırf farklısın diye beni asla görmüceksin. Seni çok sevdiğimi öğrenemeyeceksin.

Belkide unutmak en iyisi diye cevap buluyorum kendime, ama unutmayı bile beceremiyorum. Keske düya dursa yada ben dursam ve dünya dönse gözlerim bir kapalı bir açık derken geçse bugünler öyleki seni unutabilsem
Ve ben yine üzgünüm seni unutamıyorum....

KALBİMİ KENDİMCE YAMALIYORUM. Ama artık dikiş tutmuyor yaralar. Gözlerimi kapatma bile fayda etmiyor son günlerde
Hak ettigimi mi yaşıyorum yoksa haketmedigim sey için sınanıyomuyum bilmiyorum. Ama acısına dayanamıyorum

En umarsamaz halimle bile seni umursarken ben sadece öylece bakıyorum

ÜZGÜNÜM canımı acıtıyorsun
AMA sen canımı acıttıgını bile bilmiyorsun.......

http://www.sevdafrm.eniyiforum.net
...
Yeter, Canım Çok Acıyor ! Thumb_767728369
...

Kadın
KiŞİSeL iLeTi : kader utansın:)
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
Yeter, Canım Çok Acıyor ! Left_bar_bleue150/10Yeter, Canım Çok Acıyor ! Empty_bar_bleue  (150/10)
Yeter, Canım Çok Acıyor ! Empty
MesajKonu: Geri: Yeter, Canım Çok Acıyor !   Yeter, Canım Çok Acıyor ! I_icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 11:22 am

çok acıklı ya Sad

tşkler...

Yeter, Canım Çok Acıyor !
1 sayfadaki 1 sayfası