Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Git harf harf tümcelerimden...

YazarMesaj
hasretgozlum
Git harf harf tümcelerimden... Thumb_767728369
hasretgozlum

Erkek
İş/Hobiler : σтσмσтιν
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Git harf harf tümcelerimden... Stresl10
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
Git harf harf tümcelerimden... Left_bar_bleue3000/3000Git harf harf tümcelerimden... Empty_bar_bleue  (3000/3000)
Git harf harf tümcelerimden... Empty
MesajKonu: Git harf harf tümcelerimden...   Git harf harf tümcelerimden... I_icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 1:53 am

Git harf harf tümcelerimden... 1570114

Bitti…
Bitmeliydi Belki…
Parçalanmış Hayatlarımız Bütün Kalmış Bir Hayali Kabullenemezdi. Mutluluğa Kurulabilecek Ütopyalar İçin Ruhumuzda Beslediğimiz Tebessümler, Ölüm Tehlikesi Olan Tellerde Asılı Kalmıştı. Bir Hayat İzdüşümünde Son Viyadükte Kaybetmiştik Birbirimizi.
Şimdi Bunla Yok Bizi…
Birbirimize Kayıp Olmak Hayatta Var Olma Oyunumuzdu Demek Ki. Sen Gitmeliydin. Bense; Gitme Demekten Öteye Gitmemeliydim. Öyle Ya Gitsem De Dinlemezdin.
Kullanılmamış Tüm Gülücüklerini Bana Bağışlıyor Şimdi Dünya. Sense; Ömründeki Tüm Gitmeler İçin “Elveda”Lar Topluyorsun Azığına. Gitme Diyenleri Dinlememek İçinse Çığlıklar

Yerleştiriyorsun Kulaklarına. Oysa Ben; Azığında Duran “Elveda”Lardan Bihaber Düşeyazmıştım Tek Heceye. Sonra Düş’e Yazmıştım Her Yolun Sonunda Sana Düşüşlerimi. Hüzne Çalan Bir Sonbahar Vaktinde Eski Kitapların Arasında Biriktirdiğim Bir Yığın Küflenmiş Yalnızlığımla Yineliyorum Seni. Sonra; İçimin Deruni Çöl Gecesinden Sesleniyorum Sana: ‘Bana Susacak Kadar Ben, Konuşacak Kadar Sen Lazım’ Diyorum.
Sen Olmuyorsun Ben “Sus” Kalıyorum…
Suskunluğum Tahrip Olup Harflere Dönüşüyor. Ve Ben Sana Dair Kurduğum Tüm Cümleleri Mahya Yapıp Yüreğime Asıyorum. İçimdeki Özneliğin Devam Ediyor. Hayatımda Bu Kadar Önemliyken Önemsiz Bir Edat’a Dönüşmenden Korkuyorum.

Bu Yürek Mizanseni Bir Monologdan Oluşuyor; Diyaloğu Hiç Olmayacak Biliyorum. Ve Sen Sandığım Tüm Hayallerini İçimin Hayat Akordu Bozulmamış Yanlarına Saklıyorum.

Sonra Gitarımın Tellerine Satıyorum Acılarımı. Acıya Bulanan Tellerime Vurdukça Parçalıyorum Parmaklarımı.
Geceler Titrek Elerime Bulaşıyor Her Sabah. Giden “Ay”A Satır Uçlarında Kalmış, Bir Satırdan Diğerine Düşememiş Hasretlerimi Teslim Ediyorum. Gelen “Güneş”E Yüzü Hüzne Bakan Şarkılar Besteliyorum. Bir Çığlıktan Uyanıp Diğer Bir Çığlığa Gözlerimi Yumuyorum. Ve Sen Sandığım Bütün Hayallerini İçimin Hayat Akordu Bozulmamış Yanlarımda Saklıyorum.

Doğru Yolundan Şaşıyorum Nefes Almanın. Bir Yerde Veresiye Olmayan Ölümler Çıkıyor Karşıma, Bir Hüznümle Bir Damla Gözyaşıma Alıyorum Hepsini. Birini Ölüyorum. Sonra Bir Nefes Daha Alıyorum Can Sıkıcı Bir Senfoni Tadında. Sonra İkinciyi Ölüyorum. Ölmeyi Bile Beceremiyorum.

Ruhumun Dallarında Yedi Veren Acıyla Günler Eskitiyorum. Dünlerime Tuz Basıyorum Yanına Yarınları Hapsederek. Ne Seni Bulabiliyorum Bu Zifiri Karanlıkta Ne De Kendimi. Tüm Sevgim Kulağına Fısıldanmış Bir Masaldı Belki. İçimde Kapan Kıyamete, Ensemde Vurulan Düşmana Ve Avuçlarımda Biriken Nefretime İnat Yudumlamalıydım Hislerimi. Sana Adanmış; Ama Benden Ötesi Olmamış Fırtınalı Bir Yolculuktu Bu. Haniydi Mutlu Olamama Değecek Yâr?

Yokluğuna Var Olmayı Denedim Durdum. “Ünlem” Dedin Korktum, “Virgül” Dedin Konuştum, “Nokta” Dedin Sustum, “Ayraç” Dedin Ve Kayboldun. İsmimi İsminden Ayıran İşareti Sen Buldun. Bense; Yine Yokluğunda Var Olmayı Denedim Durum. Kırılmak Üzere Olan Bir Kalemle, Kızıldan Siyaha Çalan Bir Günde Sana Şiirler Kurdum. Bir Hayat İzdüşümünde, Son Viyadükte Birbirimizi Kaybetmişliğimizi, Bulunmazlığımızı Hayat Denilen İki Çığlık Arası Bir Nefesten İbaret Olan Oyunun Acı Sahnesi Saydım. İçimi Bu

Denli Yakmaya Sen Yanlarımdan Başladım…

Şimdi Hangi Rakamı Versem Sonucu Sen Çıkar? Hangi Seni Versem Sonunda Mutluluk Yüzüme Bakar? Yok, Bu İşlem Ancak Eşitsizliğe Yol Açar.

İsmin Baştan Sona Ağlamaklı Bir Ömre Bedel… Kayıpsın Bana, Benli Her Şeye, Belki De En Başta Kendine… Kayıbız Birbirimize. İçimin Derinlerinden; Koca Okyanusları Aşıp Gelmiş, Tüm Harfleri Hayata Devirip Kalbime Ansızın Düşüvermiş Bir “Mim” Oldun. Öyle Bir “Mim” Ki; “Elif” İ Silmiş, “Be” Yi Yutmuş, “Te” Yi Unutmuş, “Se” Yi Uyutmuş… Kendini Bir Tek “Mim” De Bulmuş. Şimdi Yüreğimdeki “Mim” İn Göz Kapaklarıma Düşüyor.

İntiharına Ramak Kalan Tümceler Yakıyor Beni. Ben Ki Kaç Nefesimi Asmıştım İdam Sehpasında. Son Dileği Hep Sendi Nefeslerimin. Ve Ben, Son Dileği Gerçekleşmemiş Hayata Prangalı Bir Mahkûm.
Gökten Yıldızlar Yağıyor Üstüme. Birini Tutsam Diğeri Kaçıyor. Payımıza Düşenlerden Payıma Düşenleri Alıyorum.
Yoksun … Yok Oluyorum…
http://www.sevdafrm.eniyiforum.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SON HARF OYUNU