Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ

YazarMesaj
hasretgozlum
Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ Thumb_767728369
hasretgozlum

Erkek
İş/Hobiler : σтσмσтιν
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ Stresl10
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ Left_bar_bleue3000/3000Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ Empty_bar_bleue  (3000/3000)
Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ Empty
MesajKonu: Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ   Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ I_icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 2:30 am

Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ 1570143
Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuyordu Benim İçin / Lekesiz Bir Gökyüzü Gibi..

Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuyordu Benim İçin / Lekesiz Bir Gökyüzü Gibi

İlkokul bitmişti nihayet, mavi önlük beyaz yakalıktan kurtulmuş bir adım daha büyümüştük ..

Orta okula başladığımda bir çok şey aynıydı aslında sadece önlük yerine kravat vardı artık ve öğrendiğimiz harfler artık cümleler oluyordu..

Zaman geçtikçe kendimde ve etrafımda bir şeylerin değiştiğini farkettim, adını koyamadığım sonsuz bir boşluk gibiydi, canımın içine bir can oldu sonra ..

Daha öncede hoşlandığım kızlar olmuştu, çocukcaydı belki ama yinede düşünmüştüm onları akıp giden nehre bırakılan kağıttan gemiler gibi olsalarda yinede düşünmüştüm onları ... bu defa farklı, yoksa dalıp gitmezdim böyle, susmazdım ansızın, nedensiz ..

Aşk o zaman cam kenarında oturuyordu benim için, küt saçları vardı, beyaz tenliydi.. ne zaman öğretmen deftere bir şeyler yazdırsa ben iki sıra gerideki sol çaprazıma döner aşkı izlerdim.. Yazı yazarken hafiften sağa döner küt saçları dökülürdü, arkadan cama vuran gün ışığı yazı yazdığı beyaz deftere gelir o ışıkta yüzüne yansırdı.. lekesiz bir gökyüzü gibi tertemiz, pamuk gibi olurdu teni …

Zaman geçtikçe artık kabına sığmaz olmuştum aşkın.. 19 mayıs, yani doğum günümde konuşmak istediğimi söyledim, tamam dedi.. zaman su gibi akarken son zilde çaldı . Heyecanlandım ama bu başka birşeydi , ne ilkokul 4. sınıfta okula gizliden girip öğretmen dolabından test cevap anahtarını çalıp ilk kopya çektiğimizde, ne babamın cebinden ateriye gitmek için para aşırdığımda nede mahallenin bakkalında yarım gün çalıştıktan sonra yevmiye olarak cebime doldurduğum üç bardak çekirdek ve 3 poşet leblebi tozu beni bu kadar heyecanlandırmamıştı ..

Söyledim.. nasıl söylediğimi ne söylediğimi hatırlamıyorum bile. baktı , baktım.. öylece susuştuk, bir şeyler söyleyecek oldu ama tek cümle çıkmadı ağzından, ve gitti.. o an için tek hatırladığım sessizlik ve zamanın yokoluşuydu ..

Son zamanlarda okulda zamanımız hep birlikte geçiyordu her konuda konuşuyorduk ve kısa ömrümde hiç kimse öyle bakmamıştı bana vede ben hiç kimseye ..
Peki neden ? neydi onu öylesine suskun bırakan. Okul çıkışında onu hep bir servis alırdı merkezin biraz dışında oturuyorlardı acaba o servismiydi sorun , ailesi hakkında hiç konuşmadı, neden o muydu ? yada bilmediğim ve bilmek istemeyeceğim başka bir şey mi vardı. Yada anlamsız bulmuştu bu aşkı adını koymaya bile gerek duymadı ..

Okulun bitmesine kısa bir süre kalmıştı artık ertesi gün gitmedim okula kendimi paralamakla meşguldüm .. sonunda gittim tek bir cümle çıkmadı ağzımızdan o an için, ara sıra göz göze geldiğimizde –ki bir anlamı olmalı- öylece kaldık maddi manevi zamanın ortasında, fırtınalı ama kıpırtısız ..

Orta 2 için oradan ayrıldım ilkokulu bitirdiğim okulun yanına orta öğretim binası yaptılar oraya kaydoldum.. Her çarşıya çıktığımda onun adıyla başladım adımlarıma ama bir daha onu hiç görmedim yinede hiç unutmadım o lekesiz gökyüzünü..
http://www.sevdafrm.eniyiforum.net

Aşk O zaman Cam Kenarında Oturuordu /Lekesiz Bir Gökyüzü GİBİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-