Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA)

YazarMesaj
hasretgozlum
antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA) Thumb_767728369
hasretgozlum

Erkek
İş/Hobiler : σтσмσтιν
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA) Stresl10
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA) Left_bar_bleue3000/3000antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA) Empty_bar_bleue  (3000/3000)
antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA) Empty
MesajKonu: antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA)   antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA) I_icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 2:15 pm

Rüyalarımda hep sen vardın.

Uyanamadım uyanmak istemedim

Öptüm kokladım seni doyamadım

Ellerini bırakmak zor geldi

Bilseler Seni ne kadar Çok sevdiğimi, Soluksuz dinlerlerdi, sana verdiğim değeri. Kaldım Şimdi Yalnız, Mutsuzmuyum? Karamsar olmaktansa Evet. Mutlumuyum? Hayal dünyasında yaşamaktan’sa Evet. Dokunamadığım Ellerine, Koklayamadığım Saçlarına Hasret duyarak Gidiyorum ßirtanem.

Ağladım resimlerine bakıp bakıp

Düş kurdum gözyaşları akıtıp

Nefret ettim yine sensizlikten

Ölümle bir tıpatıp

Hep Yek. Hep … üç Harflik Bir kelime. Tek. Tek başına Yaşarım. Kendi içimde Büyütürüm Seni. Soluksuz bir an bile ayrılmadan. O güzel gülüşün… O gözlerini kısışın. Onlara Bakarken Sen olmıcaksın Dimi artık? Hıhım olmıcaksın. Ben istedim, Senden Ölümüme benzeterek, istedim..

Ama olsun seviyorum yine seni ben

Özlüyorum yine ta derinden

Yalnız kalsam da buralarda

Güç alıyorum masum gözlerinden

Olsun. Yoksun artık. Yada hiç olmuşmuydun. Var’ken de özlüyordum. Yine özlüyorum. Şimdi hasretin öyle içtenleşti ki, Bağrımı yakıyor. Gözlerin canımı acıtıyor artık. Ama olsun Seviyorum Yine Seni ben….

Gel artık çıkar beni karanlıktan

Uzat artık uzat bana ellerini

Kurtar ne olur kalbim seni arar

Ayırma benden gözlerini

Gelsen… gel gidelim uzaklara desen. Yapmazmıyım? Elini tutup her şeye karşı gelmezmiydim. Gelmeyi bırak, sadece gözlerine bakarak bir ömür geçirirdim. Uzatsan ellerini. Kalbini bana verirmisin desen. Seviyorum seni, ne olur desen. Hiçbişeyden düşünmeden, gelmezmiyim seninle?

Özlüyorum seviyorum durmaksızın

Artıyor sevgim günden güne

Çıkıp geleceksin diye ansızın

Bekliyorum her gün seni ben

Özlüyorum. Inan bana Seni, kendimden, her şeyden çok özlüyorum. Yoksun şimdi. Sanma ki bitti sevgin. O kadar Büyüyor ki, O kadar büyük bir heyecan veriyor ki, çıkıp geleceksin sanki Birgün. Seni Seviyorum, Diyip gidelim buralardan diyeceksin.

oLsun.. Bekliyorum Hergün Seni ßen…
http://www.sevdafrm.eniyiforum.net

antares - masum gözler (SLOW SÜPER PARÇA)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-