Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ

YazarMesaj
hasretgozlum
ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ Thumb_767728369
hasretgozlum

Erkek
İş/Hobiler : σтσмσтιν
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ Stresl10
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ Left_bar_bleue3000/3000ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ Empty_bar_bleue  (3000/3000)
ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ   ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ I_icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 8:02 am

ORONTEZ - İsyan Dolu Anlar
2006 dur be burası Türkiye wrong way dergahta şarap aşk niyetine rap ey farklı misal sana anlatılanların
hepsi masal bizi dinle hayat burada savaş kumarda atılan bir zar kadar bertarafsın sen harapsın ne desem
boş anlamazsın kağıda mertçe bir kalem gibi ağlatamazsın beni duy duy duyduğun her satırda beni vur ilahi
aşk bu yar elinde kul ki mühürlü dilleri bendim o romanda ramonun elleri

Bir şey diyim mi ortak bu dünya bensiz dönmemiş ve kadere küfrederken kızdınız o bunu görmemiş mi ben
olmasam da gene döner bu kahpe dünya gene bir gün gelir beni vurup gider inan bana ve çaresiz köşende
beklemek kaybeden benimdi diyip teselli istemek nerede merhamet ve ben olmadan da var olan o cennet
mezarda bekleyeni güldürür mezar başında titremek boş ver arkadaş umut bizim mahalleden bir p*ç ilk
eda ile aynı anneden köpeklerin dilinde saygı aleminde kahpelerle inan bana inançta tek sabır hayatta
kaldı

nakarat:

Al bu ömrü bu gece x2
İsyan var ölmek var bu şehre hergün kabus var arada kaldım mapsullar karı değil kaybolmuşlar x2

Son zamanda üzgünüm ve kırgınım sana ellerim yazar fakat dargınım sana boş sokaklarında dalgınım haydi
gel bana düşenin dostu olmaz sende vur bana bir hayal kurduğunda hep mi işler ters gider gündüz hepten
bittiğinde öncelikle dert biter ellerim kalbe bağlı duyduğunda not eder ve ellerim sözlerimle her ritimle
raks eder arz eder tanrıdan bir sözüyle kahreder uykusuz gecemde son tekila hoş gider bir gününde bir
heceyle ayrı kalmak del eder dilin döker ve her kulakta aşk eder

Bırak beni köşemde yalnız kalmak istiyor ya tura kalbimin atışlarında bir yavaşlama ve solmuş caddenin
sokaklarında dumanı benle kanka kompozisyonumda optimistlik kafada tek yama bende iç çekişlerimle çok
didiştim ortak zaman ilaç değil ki sonu olmayan bir tik tak yıllar sanki gün gün diye gitti dün her
dünün sonrası yeni bir hüzün ya işte başlıyor gene aynı film ve aynı sahne kahpeliklere bir çelme taktık
sandık olmamış topladım valizleri gidiyorum fakat renklerim solmamış bozulmamış

nakarat:

Al bu ömrü bu gece x2
İsyan var ölmek var bu şehre hergün kabus var arada kaldım mapsullar karı değil kaybolmuşlar x2
http://www.sevdafrm.eniyiforum.net
hasretgozlum
hasretgozlum

Erkek
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!

Character sheet
Tecrübe:
ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ Left_bar_bleue3000/3000ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ Empty_bar_bleue  (3000/3000)
MesajKonu: Geri: ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ   ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ I_icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 8:04 am

ORONTEZ - İsyanın Rengi

Ben yarını bekler oldum dünlerim hep duacı zaman hep akıp gider ben bugüne kiracı ben avare
yolcu oldu siz diğerleri hancı sevablar dava değil günahların davacı bir türlü bulamadım
isyanımın rengini soran herşeyi bulur soramadım yerini bir sevaba değişirim mutlu eden günahı
şimdilerde anlar oldum ilaçlar neden acı hep içimizde sancı var için hep savaş kazanmaksa
ihtiyaç beklenen herşey yavaş yollar bana hep uzak üstümde bin bir tuzak unutulmamak isterken
zor geldi unutmamak hep bir gül sevdi gülün üstünde diken ölüm belki eceldi belki de kırık
kalem yıkık hayallere çöktü kabus gibi bir ela halen kendi derdinde yürekler hep kangren

Kürekler çekildi boşa umutlar yine yenik kapanır nice yara kapandı onca gedik dilin kemiği
yok diye kalmadı söylenmedik bulduk isyanın rengini resmini çizemedik ben de bir renk olmuşum
yaradanın tualine zalim bak her taraftı şimdi bak bir halime bezgin bir uyurgezer yazar kalemi
elinde bir eli kalededir diğeri yüreğinde

oooooff yine yüzüm duvara çok sırtımda acı yara aaaaah yine gözüm dumana yüzüm bitmez yolu taşlı
dumana yine tuz yarama imdadım yaradana baaak bende tattım acıyı yaaak sayma boş ver kaçıncı sar
iyice çek içine acıyı çeeeeek x2

Hala anlamış değilim kim akıllı kim deli karmaşa da buldum ben isyanımın rengini masum ezeni vardır
acı bir yer seveni çok laferdik duyamadı sesini derdimi anlayan tek kimsesizler imsesi yeni doğmuş
bebek sıfırdan aç gözlerini yokla benliğini ara bul dengini sağda ki mi solda ki mi bil bakalım hangisi
sinsice yaklaşır son limana bu gemi karşımıza çıktılar aşmadık mı engeli kendiniz sorgulayıp bekledin mi
eceli gücümle savaşıp kazandığın zaferi başka neyde bulabilirsin düşün bu zevki kurdular yine bağ bize
yalnız isimleri şimdilerde düşünür oldum geleceği belki son bir şans verir kimsesizler imsesi

Duraklamadı son gemi de geçti gitti demiştim sana otur tart gerçeği mutluluk mu ebedi bence herşey
geçici insanlığım ölmüş kalmamış can değeri herkesin var sen de yaz ezgini bence bulman lazım artık
dengini düşün bence ki imanın eridi artık sende anla isyanımın rengini

oooooff yine yüzüm duvara çok sırtımda acı yara aaaaah yine gözüm dumana yüzüm bitmez yolu taşlı
dumana yine tuz yarama imdadım yaradana baaak bende tattım acıyı yaaak sayma boş ver kaçıncı sar
iyice çek içine acıyı çeeeeek x2
hasretgozlum
hasretgozlum

Erkek

Character sheet
Tecrübe:
MesajKonu: Geri: ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ   ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ I_icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:28 pm

ORONTEZ - Vur Kaç

Anlat ey günahkar kağıda sırrı damlat bugün konuşma sus bugün içinde patlat o
fırtınayla çırpın sakın yenilme vur anlat önce dur kaç sonra kalemi kır günahın
özrü yok mecnun ömrü yol peşimde bir melek kanaklarında aşk kırılmış yar hüzünlü
çok kadere sorma sol yanımda ben gözlerimde ben aklım ellerimde ben ve ben giderken
karanlığında kal çünkü ben gidersen hayallerin masal olur hikaye kaybolur sırrı
savrulur kalbi tut benim için unut benim için hatırla özür değil bu nacizhane tövbe
acizhane ucubetim ki salla çok düşünme ( boş ver ) elde tut düşürme düşene vurma
bugün benim için yasaksın benim için unutma

Vur kaç bu hayatta durmamak gerek sabırlı ol belli etme dur kaç yolunu görmedim
sonun bilmedim yasak aaah x2

Neredesin yine nemli gözlerinle yazdığın hikayede hangi rolde ben varım yirmi sekizin
öncesinde ellerinde ellerinde gezinen şimdi ben yokum anladım ve ağladım ( ben ) sende
yoksun artık şarkılarda gizlenen bir hikayesin şarkılarda unutulur sen güneştin eskiden
gündüzüm karanlık artık ve çek git kalbimden yepyeni bir sayfa açtık ayaz mı çöktü benzine
soğuksun bak yine mecnun öldü sevgilim oyun bitti mi ne ellerin elimdesin çok mu mutlusun
be sözler ağlatır bırakta kalsın ezberinde kelepçe taktım yüreğime kimse girmesin diye
mühürüde vurum gözlere yüzünü görmeyim diye kulaklarımda kapalı sesini duymayım diye kilitli
bak dudaklarım adını anmayım diye

sonun bilmedim yasak aaah

sonun bilmedim günah aaah

Yolunu görmedim sonun bilmedim yasak aaah

Yolunu görmedim sonun bilmedim günah aaah
hasretgozlum
hasretgozlum

Erkek

Character sheet
Tecrübe:
MesajKonu: Geri: ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ   ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ I_icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:32 pm

K.O+Kargaşa+Jbx+Rasheed - N'aber Ortak

NAKARAT:
Yolumuz mu tıkalı ne mi yapsak?
Burası kurak susamak yasak
Yarın uzak bugünümse tuzak
Yine de ayaktayız ne haber ortak?

Aklım ellerimde Ellerimse titriyor ve ortak varım yoğumla aldatıldım Koptu manyak Az zaman Yok param Harbi zorlayan duman Savaştık hep acıdan Kılıçta kalkmıyor Habire korsan bas dağıt Bu kalp atar Bazen şarkılar damar tıkar Bu adam ölmemiş ama bedavalar Sen bugünde doğ güneş Sen bugünde yaz kalem ve sen bugünde yürü benimle (Ne haber ortak?)Kaçıncı şarkı oldu Sorma, dinle bu şarkılar kime Hep mesafe Tutunacak dalda yok Yak bir tane Varoş bir sayfa ellerimde titriyor gene

NAKARAT:

Oynamıyorum artık hayat mızıkçı doldu Okunmadan yırttık attık onca sayfa doldu Kurak bizim bu bahçemiz kaç çiçek mi soldu? Kırıldı kaç sabır taşı? Beklemek mi zordu? Bir yürek düşerse ellerinden anlat Alperan aşkı görmediğini yalancı sevmediğini Aldığın nefesler aşkına anlat Hikmetim Mutluluk haram bize Sen yenilmedin Bir var bir yoksa ellerinde nedensiz olmuyor Şansımız mı dönmüyor? Bu dünya durmuyor Bir günde gitti olmadı Kimse sormuyor Yinede yüzün güler Ne haber ortak?

NAKARAT:

Yine gelir vur çek Sıra gelir dur geç Dost bile olabilir el, tek kalsam da aynı ses kulağımda ''Ne haber ortak'' Bak bugünde ölmedik boş ver ortak Hakkı makkın aklın hep uzakta Alnım ak ve gurbetin ayazlarında bilirim üşürsün Burası kurak Gün gelir ve dert biter Sabret ortak Anlarız da anlamaz tavırlarıyla hayallerin hayaletiyle oynarız biz ortak Elde bir kalem ekmeğim suyum aşım Şimdi bir de sigara yak Haydi ortak!

NAKARAT:

ORONTEZ ŞARKI SÖZLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orontez - Deka 1