Msn hack ! - programsiz

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....
AnasayfaGaleriAramaSSSKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Msn hack ! - programsiz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
OkAn

Erkek
İş/Hobiler : Müzik Dinlemek (Rap; Rock); Web Tasarım.
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l :
KiŞİSeL iLeTi : Madem ki ayrılığa hüküm yemiş bu yürek o zaman yaşamak için ölemek gerek...
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
150/150  (150/150)
MesajKonu: Msn hack ! - programsiz   Perş. Ocak 08, 2009 6:36 pm

HERKEZE MERHABA , ÖNCELİKLE İLK KONUM OLDUĞU İÇİN GÜZEL BİRŞEYLER HAZIRLAMAK İSTEDİM ASLINDA PEK ÇOK ŞEY BİLMİYORUM AMA BİR TANE KONU GÖZÜME BATTI VE ONU DERLİYİP TOPLARLAMAK İSTEDİM "bull.hacked" ADLI ARKADAŞIMIZ GÜZEL BİR PAYLAŞIM YAPMIŞ AMA PEK ÇOK KİŞİNİN AKLINDA SORU İŞARETLERİ KALMIŞ BEN ONLARI DÜZELTMEYE ÇALIŞICAĞIM ...
------------------------------------------------------------------------------------------
BAŞTA "bull.hacked" ARKADAŞIMIZIN DÖKÜMANINI YAZALIM
,Arkadaslar çok etkileyici ve denenmiş yöntemlerden birini anlatıcam %100 çalışıyor emin olun ..

msn de konuştuğunuz kişinin ıp adresini bulun ...
daha sonra bir metin belgesi oluşturun ve metin belgesine bulduğunuz ıp adresini en başa yazın örnk:

[ıp adres]
*longrotihimson rapid shell
-{ sehel codes C:\Program Files\MSN Messenger\lmcdata.dll }
[sizin msn adresiniz]

arkadslar bu işlemi metin belgesinde dosya uzantısı .cmd olarak herhangi biryere kaydediyosunuz ve bunu kurbana gönderiyosunuz tıkladığında msn adresinize şifre geliveriyor
deneyin görün

alıntıdır...

not:verildiyse kusra bakmayın

hakettiysem bi tşk esirgeme

--------------------------------------------------------------------------------------------------
SÖZÜ UZATMADAN BAŞLIYORUM

1 - KODLARIMIZ DOĞRU ŞEKİLDE :
[karşı kurbanın ip adresi]
-{ shell codes C:\Program Files\MSN Messenger\lmcdata.dll }
[sizin e-mail adresiniz]
2- KURBANIN İPSİNİ NASIL ALICAZ ? :
KURBANIN İPSİNİ ALMA YÖNTEMİ ASLINDA BİLENE ÇOK KOLAY KURBANA HERHANGİ BİR DOSYA GÖNDERİYORUZ BEN RESİMLERİ TERCİH EDİYORUM RESİMLERİNİZ ÖZELLİKLE JPG OLMAZSA DAHA İYİ ÇÜNKÜ DAHA UZUN SÜREDE GİDER RESİM KURBANA RESİMİ YOLLARKEN CMD ( KOMUT SİSTEMİ) ' Nİ AÇIYORUZ VE " netstat -n" YAZIYORUZ,ORADA SONUNDA ESTABLISHED YAZAN İPLERE GÖZ ATIYORUZ VE İP NİN BAŞLANGICI 83,85,88 OLMALI BUNA DİKKAT EDİYORUZ VE İP MİZİ ALDIK DİYORUZ.
3- KODLARI NASIL KAYDEDİCEZ ? :
KODLARIMIZI DÜZGÜN BİRŞEKİLDE YERLEŞTİRİYORUZ...
ÖRNEK :
[88.236.176.109]
-{ shell codes C:\Program Files\MSN Messenger\lmcdata.dll }
[ornek@hotmail.com]
BU ŞEKİLDE YAPIYORUZ HERKEZ KENDİ KURBANINA VE MSN İNE GÖRE AYARLIYOR VE METİN BELGESİNDEKİ SEKMELERDEN "DOSYA>FARKLI KAYDETİ" SEÇİYORUZ...
VE SONU cmd İLE BİTİCEK ŞEKİLDE KAYDEDİYORUZ.
ÖRNEK :
123.cmd
4- KURBANA NASIL YOLLUYACAĞIZ ? :
KAYDETTİĞİMİZ CMD DOSYASINA SAY TIKLAYIP " ARŞİVE EKLE " DİYORUZ VE WİNRARA DÖNÜŞÜYOR DOSYAMIZ DAHA SONRA HERHANGİ BİR BAHANE İLE KURBANA BU WİNRAR DOSYASINI YOLLUYORUZ , KURBAN WİNRARIN İÇİNDEKİ CMD DOSYASINA 2 KERE TIKLARSA İŞLEM TAMAMDIR HACK FOREVER
5- BULABİLİCEĞİNİZ BİRKAÇ BAHANE :
A - PŞT NBR LA
B - İYİ SENDEN
A - İYİ
A - OLM BİŞEY BULDUM DEHŞET BİRŞEY YA
B - NE BULDUN Very Happy P.... MU Very Happy ?
A - YOK YA Bİ PROGRAM VAR ONDA AÇINCA BİRSÜRÜ ÖZELLİK EKLENİYO MSN'E
B - MESELA :S ?
A - MESELA DİREK MSN NİCKLERİ YAPABİLİORSUN ÖLE URAŞTIRMA GEREKMİYO
A - HAZIR AVATARLAR FİLAN VAR
A - SONRA SENİ ENGELLEYENLERİ GÖREBİLİYORSUN
B - EEE BAŞKA :S ?
A - EN GÜZELİ MSN İN ŞEKLİ DEHŞETE BOĞUYO ORTALIĞI Razz
B - SİE YEMEZLER HACKLİCEN DEMİ ?
A - YA YÜRÜGİT YA BANA GÜVENMİOSN DEMİ :'(
B - TAMAM AT HADİ AT
A - AÇMASSIN BİLE BEN SENİ BİLMİOM SANKİ :'(
B - TAMAM LAN AT HADİ :@
A - AL TAMAM ... [ ... DOSYASI GÖNDERİLİYOR ]
SON BİR HATIRLATMA WİNRAR DOSYASININ İÇİNE 5 -6 TANE RESİM KOYARSANIZ İYİ OLUR ÇÜNKÜ RESİM FİLAN KOYMASSANIZ 1KB OLUR VE KURBAN SÖLEDİĞİNİZİN YALAN OLDUĞUNU ANLAR ANLAMAMASI İÇİN KERİZ OLMASI LAZIM MSN HAKKINDA 2 FOTO VE GÜZEL BİRKAÇTA FOTO KOYDUNUZMU TAMAMDIR...
( TEKRAR HATIRLATIYORUM BU KONU ALINTI AMA GÜZEL BİR ŞEKİLDE AÇIKLIĞA KAVUŞTURULMADIĞINI DÜŞÜNDÜM VE KONUYU TOPARLADIM BU FORUMDA PAYLAŞILMIŞ BİR KONU BU "bull.hacked" ADLI ARKADAŞIMIZ PAYLAŞIMA AÇMIK HERKEZİN AKLINDA SORU İŞARETLERİ KALMIŞ BUYURUN HACKLEMEYEN KALMASIN
Kullanıcı profilini gör http://www.yagmur7.com

Msn hack ! - programsiz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası