Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

cocuk kimde kalmalı

2 posters
YazarMesaj
kayıp
cocuk kimde kalmalı Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : cocuk kimde kalmalı Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
cocuk kimde kalmalı Left_bar_bleue150/150cocuk kimde kalmalı Empty_bar_bleue  (150/150)
cocuk kimde kalmalı Empty
MesajKonu: cocuk kimde kalmalı   cocuk kimde kalmalı I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 1:20 pm

Boşanma davasında kadın, hakime talebini gerekçesi ile açıklamış: - "Sayın hakim, çocuğun bende kalmasını istiyorum. Onu dokuz ay karnımda taşıdım." Hakim kocaya sormuş: - "Karınızı duydunuz. Bir diyeceğiniz var mı?" Adam "Var tabii" demiş ve anlatmış: - "Sayın hakim. Farzedelim ki canınız bir kutu soğuk kola istedi. Makineye parayı attınız ve kola geldi. Şimdi bu kola makinenin midir, yoksa parayı deliğe atanın mı?" Hakim sekreterine dönmüş: - "Yaz kızım. Çocuk babada kalacaktır..."
http://www.yagmur7.com
siyahim
cocuk kimde kalmalı Thumb_772663763
siyahim

KiŞİSeL iLeTi : bosh

MesajKonu: Geri: cocuk kimde kalmalı   cocuk kimde kalmalı I_icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 1:30 pm

ne bu böle bel altı gibi geldi ama nse
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: cocuk kimde kalmalı   cocuk kimde kalmalı I_icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:45 am

abi hakimde durumu anlamış ve adamda çok güzel bir örnek vermiş lol!

cocuk kimde kalmalı
1 sayfadaki 1 sayfası