Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

İŞTE BU POLİTİKADIR

2 posters
YazarMesaj
kayıp
İŞTE BU POLİTİKADIR Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : İŞTE BU POLİTİKADIR Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
İŞTE BU POLİTİKADIR Left_bar_bleue150/150İŞTE BU POLİTİKADIR Empty_bar_bleue  (150/150)
İŞTE BU POLİTİKADIR Empty
MesajKonu: İŞTE BU POLİTİKADIR   İŞTE BU POLİTİKADIR I_icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 9:05 am

Çocuk Bir gün babasina sorar.
- Baba POLITIKA nedir?
- Yavrum der, anlatacaklarimi iyi dinle, sonra söyledigim kelimeleri ezberle der.
Simdi ben para kazandigim için KAPITALIZMIM, Annen harcamalari yapip evi idare ettigi için HÜKÜMET. Dadi ev islerini yaptigi için ISÇI. Sen HALK. Kardesin VATANDAS der. Yarin sabah açiklayacagini söyler. Gece çocuk tuvalete kalkar ve kardesinin agladigini duyar. Dadisinin odasina gider görür ki babasi dadisiyla yataktadir.Annesine seslenir horul horul uyumaktadir duymaz. Sabah kahvaltida sorar,oglum aksam anlattiklarimi hatirliyormusun? der. Babacigim ben politikanin ne demek oldugunu anladim der. KAPITALIZM, ISÇIYI götürüyor. HÜKÜMET uyuyor. HALKI duyan yok .
VATANDASI bok götürüyor."
http://www.yagmur7.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: İŞTE BU POLİTİKADIR   İŞTE BU POLİTİKADIR I_icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 6:17 pm

POLİTİKA:KAPITALIZM, ISÇIYI götürüyor. HÜKÜMET uyuyor. HALKI duyan yok .
VATANDASI bok götürüyor."
siyahim
İŞTE BU POLİTİKADIR Thumb_772663763
siyahim

KiŞİSeL iLeTi : bosh

MesajKonu: Geri: İŞTE BU POLİTİKADIR   İŞTE BU POLİTİKADIR I_icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 1:00 pm

dostum böyle cvplar vermiyelim lütfen

İŞTE BU POLİTİKADIR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-