Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

polise gelen sikayetler

2 posters
YazarMesaj
kayıp
polise gelen sikayetler Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : polise gelen sikayetler Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
polise gelen sikayetler Left_bar_bleue150/150polise gelen sikayetler Empty_bar_bleue  (150/150)
polise gelen sikayetler Empty
MesajKonu: polise gelen sikayetler   polise gelen sikayetler I_icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 11:03 am

Hattı arayanların bir bölümü de ilgisiz ve duyarsız. Polisi hiç ilgilendirmeyen şikayetler için hattı meşgul ediyor. Kimileri ‘güldüren’ şikayetlerden bazıları şöyle:

Bu Yalova il olmadan önce İstanbul’a bağlıysa şimdi nereye bağlı?

Benim dün annem öldü. Bizim karşımızdakiler çalgı çalıp bana hava atıyorlar. Gelin bunları susturun.

Mahallemizde bunamış bir horoz var, saatli saatsiz durmadan ötüyor. Lütfen bu horozun sesini kesin.

(5-6 yaşlarındaki bir erkek çocuk) Abi bizim şu sokağın karşısındaki ablalar topumuzu aldı, vermiyor.

Halı aldım ama görevliler taksitlerini almaya gelmiyorlar.

Ankara Eczacılar Odası’nın telefonu sizde var mı?

Buradan her gün uçak geçiyor. Bunu bilerek yapıyorlar bu yüzden yağmur yağmıyor.

Üst kattaki komşumuzun tuvaleti üzerimize damlıyor bunu bizim mi yaptırmamız gerekiyor.

Ben doktorum arabamın zincirini takamıyorum bir polis ekibi gönderin de taksın.

Benim radyomda bir problem var, parazit yapıyor, gelin çözün.

Kahveci bana eski sandalye vermiş, oturunca pantolonum yırtıldı. Gelin tutanak tutun.

Dudullu taksi durağında bir tabele var ben geçerken kafamı çarptım, gelin tabelayı indirin.

Beni saat 07.00’de ... numaralı bu telefondan uyandırın.

Parkta iki köpek çiftleşiyor. Bu edepsizlik, polis gönderin ayırsın.

Bakkal veresiye vermiyor.
http://www.yagmur7.com
kayıp
polise gelen sikayetler Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü

Character sheet
Tecrübe:
polise gelen sikayetler Left_bar_bleue150/150polise gelen sikayetler Empty_bar_bleue  (150/150)
MesajKonu: ögrencinin zekisi işte böyle olur   polise gelen sikayetler I_icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 11:06 am

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Öküzler ve kuşlar aynı masada oturamaz ! " Öğrenci: " O zaman ben uçtum..." Profesör cevaba cok sinirlenmiş, sınavda öğrenciye takmış ve sınavı başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış. Yanlız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış. Profesör öğrenciye: “ Sana son bir soru soracağım “ demiş; “ Yolda yürürken iki çuval bulduğunu hayal et, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın? Öğrenci: " Para olan çuvalı seçerdim..." Profesör: " Ben akıl olan çuvalı seçerdim..." Öğrenci: " Normal ! Kimde ne eksikse onu seçer...” Profesör çok sinirlenmiş, öğrencinin sınav kağıdında not yerine " Öküz " yazmış. Öğrenci nota bakmadan odadan çıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış : " Sayın profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz." Demiş.
http://www.yagmur7.com
|ı|ı_LaxiqameR_|ı|ı
polise gelen sikayetler Thumb_772663763
|ı|ı_LaxiqameR_|ı|ı

Erkek
KiŞİSeL iLeTi : ask gecici nefret ise kalıcıdır:)

MesajKonu: Geri: polise gelen sikayetler   polise gelen sikayetler I_icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 4:17 pm

ulan bunları polise söylesek bizi .................... anadın sen onu

polise gelen sikayetler
1 sayfadaki 1 sayfası