Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Terörizmmm

4 posters
YazarMesaj
OkAn
Terörizmmm Thumb_767728369
OkAn

Erkek
İş/Hobiler : Müzik Dinlemek (Rap; Rock); Web Tasarım.
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Terörizmmm Defaul10
KiŞİSeL iLeTi : Madem ki ayrılığa hüküm yemiş bu yürek o zaman yaşamak için ölemek gerek...
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
Terörizmmm Left_bar_bleue150/150Terörizmmm Empty_bar_bleue  (150/150)
Terörizmmm Empty
MesajKonu: Terörizmmm   Terörizmmm I_icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 9:49 pm

Arkadaşlar şimdi yazakcaklarım alıntı değildir Bütün kelimeler bana aittir.
Evet Terörizm arkaşlar yıllardan beri Türkiye'nin hatta Dünyanın belası olan Terörizm. Ben terörü sadece Türkiye bakımından ele alacağım. arkadaşlar bu aralar biliyorsunuz Operasyonlar yapılıyor terörü bitirmek için Şehitler veriyoruz terörist öldürüyoruz analar ağlıyor vatan sağolsun diyorlar ama arkaşla ben demiyorum ben canımı o dağda veremem Neden Diye soracak olursanız şöle cevaplamak istiyorum bildiğiniz üzere bu operasyonlar 1996 yılındada oldu. Evet Terörün dibini kazıkdık dediler bir çok şehit verdik analar ağladı Türkiye ağladı evlatlarımızın kanı yerde kalmadı dediler eevet sene şimdi 2008 ve bitmişmi o askerlermizin kanı yerde kaldımı ben soruyorum.....
Peki konuşmak kolay kardeşim herkez konuşur çözüm öner diyeceksiniz. esasında bunun Çözümünü en alt kademeden en üst kademeye kadar Türkiye nin bütün fertleri biliyor. arkadaşlar Eğer siz Doğuya ekonomik, sosyal, Eğitim yönünden geliştirmesseniz bunun önüne geçemezsiniz eevet 1996 da operasyonlar yaptık ağır bir darbeye uğrattık teröristlere ama ne oldu tekrar kordine oldular tekrar yapılandılar neden çünkü doğudaki insan iş bulamıyorum eğitim bulamıyor tabi bunu vaad edenlerin sözlerine kanıp güzel bir ülke hayali ile dağlara çıkıyorlar evet sonra hata yaptıklarının farkına varıyorlar ama çok geç artık siz ilk başta orayı bir kaldındırın ondan sonra bakın terörün dibi kazınıyormu kazın mıyor mu ....!!!!!!
http://www.yagmur7.com
kayıp
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Terörizmmm Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü

Character sheet
Tecrübe:
Terörizmmm Empty
MesajKonu: Geri: Terörizmmm   Terörizmmm I_icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 8:43 pm

arksım cok güsel konusmuusn ama ekık konusmuusun biras sanki neyse ya birasda ben bu konuda görusumu bildireyım
;
ark bgune kadr ıraka 13 kez oparayon düsenlenmıs ilk oparasyon net tarıhını hatırlamıoruma ama mayıs 1983 tarihinde gerceklesmişti galiba ve hıcbır sonuc alınamamıstır bunların altında yatan en buyuk sebep ise onların daglarda menzilenmis olmarı ve gerektıgınde guneyde dogru kacabilme ımkanların olmasıdır biz buyuk yanlısları en basında yapmısız yane yılanın bsını kucukken ezmemısız 1978 de apo adlı serefsizin ilk pkk kurdugunda tepkı göstermemis dikkate almamısız.
83 ten 91 e kadr da oparasyon yapılmamıstır yane aslında yapılamamıstır sebebide saddamın mart 88 de halepce katlıamından kacan kendını kürt olarak niteleyen fakat bisim masum kurtlerımısden olmayanlara kapılarımızı acıp mültecı olarak vatanımıza almısız mültecı olrak saddamn geri istemesı üzerine red cvp vermıs ve saddamdan olan destegımızde kaybetmısızdir. 91 kadrda oparasyıon dusenleyememızdır ve bunun yanında 500.000 kürt bize sıgındı ve bız bunu kabul ettik(talabanı ve barzanıde dahil olmak üzere hatta pasapor vermısız onlara) yane onların ülle ekonomı planlamamısı nasıl sarstıgından bahsetmeme gerek yok heralde eger bugun doguda ekonomik sosyal kültürel sorunlar varsa bunun en buyuk sebebı budur.
91 de kofrez savasında da abd den destek alan dagtakiler dahada güclenmistir ve bugun bas edilemeyecek hal almıstır
şimdi siz peki bizim hatamız nerde diyeceksınız buyrun hatalrıımız
1)pkk ilk kuruldugunda onları dikkate almamıs anında yok etme yoluna gitmemisiz
2)kacakları ırak bass hukumeti için suclu olan 500.000 kişiyi sıgınma olarak kabul etmısiz (ülke ekonomısını sarmısıj)ırak hukumetını karsımıza almısız
3)talabanı ve barzanıye yeşil pasaport verıp bugun karsımıza dikilmeleri için alt yapı olusturmusuz
.
.
.
.
.
.

cözüm için bi fikrin varmı diecek olursann ewt var

yane ark bakın sızınde gördugunuz gibi sadece silahlı guc olarak mucadele etmemeliyiz bunun yanında en buyuk olarak ekonumık olarak yane sanayisini geliştirerek yane bunlra baglı olarak sosyo kulturel seviyeyi yükseltebilirz ve daga cıkıs ları önleebılırz peki ekonomi için bi fikrin varmı diecek olursanız ewt var galiba orayı sanayı sektörü için cazip hale getirmek bu kendı arazi yapısından dolayı daglık olmasından dolayı ulasım zor ve masraflıdıe ama biz bunun önüne demir yollarıyla gcebiliriz yane demır aglatla örmemız lasım orayı ve yanında bide ülke capında bölge bölge asgarı ucret belırlemesı yapıp iş gücünü o bölgede ucuzlatarak iş adamları için orayı iş gücü olrak ucuz hale getirmek egerkı bunu yapcak olursak önümuzde 7-8 yıl icerisinde batı sehirleriyle yarısn yerler yapabiliriz zaten bir defa kalkınma olduktan sonra gerisi gelir ark ekonomık olarak kanlınan dogıdaki gencleri kımse kandırip daga cıkaramaz daga cıkan kımse bulunmayınca da pkk kendı kendine güc kaybederek zayıflar bu arada işte bisim yapacagımız askeri oparasyonlarla tam olarak bitirebiliriz nese ark bize burda söz hakkı verildigi için tşkk eder hepinize saylılar ark
OkAn
OkAn

Erkek
İş/Hobiler : Müzik Dinlemek (Rap; Rock); Web Tasarım.
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Terörizmmm Defaul10
KiŞİSeL iLeTi : Madem ki ayrılığa hüküm yemiş bu yürek o zaman yaşamak için ölemek gerek...

Character sheet
Tecrübe:
Terörizmmm Empty
MesajKonu: Geri: Terörizmmm   Terörizmmm I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:25 pm

Eet abicim bu yazdiklarin çok doğru ama şunuda biliyoruz ki bunların hiç biri olmayacak. Neden doğudan uğraşsınlarki değil mi batıda herşey hazırken. İstanbul, İzmir, iç anadoluda Ankara, Akdeniz bölgesinde Antalya varken kim Doğudan uğraşırr kii bunların hepsi hayal olarak kalacak ve bu yüzden bu terör olayı hiç bitmeyecek ne yazık ki
...
...

Kadın
KiŞİSeL iLeTi : kader utansın:)

Character sheet
Tecrübe:
Terörizmmm Left_bar_bleue150/10Terörizmmm Empty_bar_bleue  (150/10)
Terörizmmm Empty
MesajKonu: Geri: Terörizmmm   Terörizmmm I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:58 am

ikinizde çok güzel konuşmuşsunuz bu konuda bilgisi olmayanları azda olsa aydınlatmış olmalısınız tşkler...
VefasıZ
Terörizmmm Thumb_772663763
VefasıZ

Erkek
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Terörizmmm Idaree11
KiŞİSeL iLeTi : offfffffffffff

Terörizmmm Empty
MesajKonu: Geri: Terörizmmm   Terörizmmm I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:31 am

bunlar tam bi şerefsiz ellerime geçirsem kurşuna dizerim hepsini insan ziyanı bunlar insanların zayıf noktalarından yakalıyolar sonra üstümüze salıyolar

Terörizmmm
1 sayfadaki 1 sayfası