Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

+18 ibne basının röportajı

YazarMesaj
kayıp
+18 ibne basının röportajı Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : +18 ibne basının röportajı Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
+18 ibne basının röportajı Left_bar_bleue150/150+18 ibne basının röportajı Empty_bar_bleue  (150/150)
+18 ibne basının röportajı Empty
MesajKonu: +18 ibne basının röportajı   +18 ibne basının röportajı I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:49 am

İbnebaşının Ropörtajı Very Happy
Kapat Değerlendirmeniz başarıyla eklendi. Kapat Üzgünüz, değerlendirmeniz eklenirken bir hata oluştu. Uygunsuz kullanımı bildir Paylaş 2 saat önce

Davar Başının Yaşamı

İbnebaşı abdullah öcalan ile yaptığımız ropörtaj ile terörist liderin yaşamına ve kişiliğine yönelik bilgiler elde ettik:

Muhabir: Merhaba, size ibnebaşı dememde bir sakınca var mı?
Öcalan: Hayır ne münasebet, istediğiniz şekilde hitap edebilirsiniz.

Muhabir:Teşekkür ederim, size neden ibnebaşı diyorlar biraz açıklayabilir misiniz?
Öcalan: Öncelikle tipim müsait, ama hayat görüşümden dolayı da bana bu yakıştırmayı yapıyorlar!

Muhabir: Peki bundan rahatsızlık duymuyor musunuz? Zira pek iç açıcı bir sıfat değil de?
Öcalan: Neden rahatsız olayım ki? Bu kadar yaptığım hayvanlıktan sonra bu az bile.

Muhabir: Aslında ben size ibnebaşı demek istemezdim, orospuçocuğu sıfatı size daha çok yakışıyor, ama gazetede bunu yayınlayamayacağımız için ibnebaşını tercih ediyorum.
Öcalan: Çok ibnesiniz sayın muhabir.
Muhabir:Rica ederim efendim o sizin ibneliğiniz. (Burada biraz gülüştükten sonra esas sorularımıza geçiyoruz)

Muhabir: Sayın ibnebaşı, herkesin merak ettiği bir soruyla başlamak istiyorum. Bu ibnelikleri yapmanızda sizi teşvik eden neydi? Lütfen bize içinizi dökünüz.
Öcalan: Bunun birkaç sebebi var aslında. Benim yaşadığım yerlerde oğlancı diye tabir edilen, çocuklara sulanan büyük amcalar vardı. Bana da musallat oldular, 18 yaşıma kadar önlerinde eğilmek zorunda kaldım. Bu benim çok ağırıma gitti. İkincisi ise, küçüklüğümden beri içimden gelen hayvani bir duyguydu yaptıklarım. Kendimi firenleyemedim.

Muhabir: Birgün imralı hapishanesinden çıkacağınızı umuyor musunuz?
Öcalan: Umut herşeydir sayın muhabir. Umudum olmazsa yaşayamam. Ha bir de örgütsel hareketlerimiz var, freedom for öcalan ve öcalana özgürlük gibi imza kampanyaları düzenliyor yandaşlarım. Salak salak işler aslında, yüz defa "yapmayın bu millet bu kadar salak değildir" dedim ama, "olsun bunu da bir deneyelim ibneliğin sınırı yoktur" dediler bana.

Muhabir: Hakkaten çok ibneymişsiniz sayın öcalan, yani hala bir umudunuz var ha.
Öcalan: Önünde sonunda çıkacağım burdan derken, metafizik manada söylüyorum bunu. Yani bu hapishane hücresinde geberince, öbür tarafa gitmem demek, bu hapishaneden kurtulmam demek. Anlatabiliyor muyum?
Muhabir: Anlıyorum sayın ibnebaşı da, bu küçücük beyninizi bu tip şeyleri düşünerek yormamanızı tavsiye ederim.
Öcalan: Çok düşüncelisiniz.

Muhabir: Sayın ibnebaşı, yakalanma görüntülerinizin bir kısmı medyada yayınlandı. Bu kadar cani bir ibnesiniz. Yakalandığınızda daha onurlu olmanız gerekmez miydi? Sizi yakaladıkları anda, resmen yalamaya başladınız. Yalvardınız, af dilediniz? Nasıl bu kadar yanar döner olmayı başarıyorsunuz?
Öcalan: Ehe ehe, yahu başka ne yapmamı bekliyordunuz. Amerika anamızı sikti, israil anamızı sikti, iran, ırak, suriye, yunanistan ve bütün avrupa birliği ülkeleri bizi birer kez becerdi. Sonunda tanıdık bir simayı da yalayayım dedim. Çok mu şey istedim.
Muhabir: Kenyadan yurda dönerken, size uçakta nasıl muamele yaptılar.
Öcalan: Muameleyi onlar yapmadı ben yaptım. Ama çok zevk aldım. İri ve uzunlardı.
Muhabir: Alışkınsınız yani.
Öcalan: Bizim alışkın olmadığımız ibnelik yoktur efendim.

Muhabir: Sayın ibnebaşı, son sorumu sorarak konuşmamızı noktalamak istiyorum. Cezaevinden yandaşlarınıza yani diğer ibnelere iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?
Öcalan: Fazla yırtınmasınlar. Hiç kimse beni hapishaneden çıkaramaz. İnsanları öldürmeye devam etsinler. Yakalandıklarında ise insan hakları mahkemesinden yararlanmaya devam etsinler. Adına da demokratik özgürlük hareketi desinler. Buna hem bizim ibneler inansın, hem de avrupalıları inandırmaya devam etsinler. İbnelikten zarar gelmez. Sürekli alsınlar arkadan, sonunda özgür özgür çifleşsinler. 10 ar 15 er çocuk yapsınlar, nüfus olarak türkleri yakalasınlar. Büyük kentlere taşınıp oralardaki insanları rahatsız etsinler. Masum insanları marketlere bomba koyarak öldürsünler. Kızlara laf atsınlar. Yılbaşı kutlamalarında kızlara pandik atsınlar. Sonra da gülerek kaçsınlar. Yol kenarlarında değnekçilik yapsınlar, milletten haraç toplasınlar. Gece kondularla plazalar kursunlar. Çalışmasınlar, devlet ve türklerin vergileri ile yaşasınlar. Vergi vermesinler, dağbaşına kaçak ev yapıp bir de arsız arsız yol su elektrik istesinler. Alamazlarsa, insan hakları mahkemesine başvursunlar. Eroin ve kokain işine ağırlık versinler, topladıkları parayı örgüte yollasınlar. Çocukları için devletten para alsınlar, çocuklarını okula göndermesinler, ama okul istesinler. Fabrika istesinler çalışmak için ama çalışmasınlar, bir de arsızlık edip fabrikayı bombalasınlar. Yaksınlar.

Muhabir: Oha sayın öcalan oha, mesaj iletin dedik. Ananızı sikeyim sizin sayın öcalan.
Öcalan: Böyle erotik cümleler kurma sayın muhabir, tahrik oluyorum.

--------------------------------------------------------------------------------
http://www.yagmur7.com

+18 ibne basının röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası