Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı

YazarMesaj
kayıp
NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı Left_bar_bleue150/150NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı Empty_bar_bleue  (150/150)
NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı Empty
MesajKonu: NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı   NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 9:27 am

Tanıtım:
NeoPaint, Windows işletim sistemi altında kullanabileceğiniz oldukça kolay öğrenim imkanları sunan, güçlü bir programdır. Yeni başlayanlar için oldukça kolaydır. Güçlü özellikleri ve gelişmiş araçları sayesinde profesyonellerin de rahatlıkla kullanabileceği NeoPaint ile resim oluşturmak çok eğlencelidir.

NeoPaint'in bazı güçlü özellikleri: JPEG, GIF, PCX, TIFF, BMP ve PNG gibi popüler biçimleri desteklemesi, tarayıcı ve dijital kameralar ile uyumlu çalışabilme özelliği, renkli veya siyah-beyaz yazıcılar ile de oldukça uyumlu olması, kırmızı gözleri kaybetme özelliğinin de olması. Çok daha fazlasını NeoPaint adlı bu güzel resim düzenleyicisi programında bulabilirsiniz. NeoPaint'in tam sürümünü indirebilmek için $55 ödemeniz gerekmektedir.
http://www.neosoftware.com/software/npw.exe
http://www.yagmur7.com

NeoPaint - Gelişmiş Resim Düzenleme Programı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SITENIZDE RESIM HOST ETTIRIN