Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

fotosentez güzeli(MELİSA)

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

fotosentez güzeli(MELİSA) Empty
MesajKonu: fotosentez güzeli(MELİSA)   fotosentez güzeli(MELİSA) I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 1:14 pm

selam benim adım melisaa arkadaşlar kısaca fotosentez güzeli diyola çünkü çiçekleri çok severim didoş abla bu siteyi anlata anlata bitiremedi didoş kimmi tabikiiii buranın genel yöneticisiiiiiiiiii Smile Smile açıkçası dediği kadar vrmış asıl konumuza geçelim valla benim çocukluğum çok maceralı aktif ve eğlenceli geçti.tabi en eğlenceli kısmı benim kuzenlerimle geçirdiğim günlerdi çooooooooooooooooooooooook yaramazmışız biz kaç tane erik ağacını yok ettiğimizi biz bile hatırlamıyoruz Very Happy hele hele kuzenlerimle babaanemlerde kaldığımız o zıpır günler yokmu o zıpır günler çok güzeldi ama şimdi o kadar ağaç olmadığı için zıpırluığımıza devam edemiyoruz Very Happy işteeeeeeeeeeeeeee benim çocukluğum büle geçyi sormak istediğiniz başka bişey varsa buyrun beklerim
...
fotosentez güzeli(MELİSA) Thumb_767728369
...

Kadın
KiŞİSeL iLeTi : kader utansın:)
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
fotosentez güzeli(MELİSA) Left_bar_bleue150/10fotosentez güzeli(MELİSA) Empty_bar_bleue  (150/10)
MesajKonu: Geri: fotosentez güzeli(MELİSA)   fotosentez güzeli(MELİSA) I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 2:07 pm

bukdarı yeterli canım Very Happy

hoşgeldin siteye Very Happy
kayıp
fotosentez güzeli(MELİSA) Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : fotosentez güzeli(MELİSA) Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
fotosentez güzeli(MELİSA) Left_bar_bleue150/150fotosentez güzeli(MELİSA) Empty_bar_bleue  (150/150)
MesajKonu: Geri: fotosentez güzeli(MELİSA)   fotosentez güzeli(MELİSA) I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 2:24 pm

siteye h.g senı tanımaktan mutluluk duyduk umarımm sıtemızde eylencelı vakıtler gecırırısın
http://www.yagmur7.com

fotosentez güzeli(MELİSA)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-