Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT...

YazarMesaj
Mahmur2
KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT... Thumb_772663763

Erkek
İş/Hobiler : sanane
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT... Pusuda10
KiŞİSeL iLeTi : bosh
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT... Left_bar_bleue150/150KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT... Empty_bar_bleue  (150/150)
KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT... Empty
MesajKonu: KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT...   KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT... I_icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 10:34 am

Almanya’da Elle dergisinin yaptırdığı bir araştırma, kadınların erkeklerden çok daha fazla iltifat bekledikleri ortaya çıktı. Araştırmaya katılan kadınların yüzde 62’si, erkeklerin çok nadir iltifatta bulunduğunu belirtti.

Anket sorularına yanıt veren kadınların büyük bir kısmı da, erkeklerin hoş iltifat etmekte zorluk çektiğini söyleyerek karşı cinse bu konuda yardımcı olduklarını ifade etti. Kamuoyu araştırmasına katılan 500 kadından yüzde 62’si, güzel iltifat konusunda yol gösterilmesi halinde erkeklerin bu işi becerdiklerini belirtti. Ipsos kamuoyu araştırma kurumunun düzenlediği anket, kadınların erkeklerden iltifat almak için flört bile ettiklerini meydana çıkardı. Ancak bu araştırmada görüş bildiren kadınların yüzde 81’i flört etmelerine karşın arzu edilen iltifatı duyamadıklarını da belirtti.

Bild Gazetesi bu araştırma üzerine kadınların duymak istediği yedi örnek iltifat yayınladı:

Sen olmasaydın, seni icat etmek isterdim.

Bacaklarının nerede bittiğini görmek için gökyüzüne baktım.

Parmağını kahvemin içine sokar mısın? Şekerim yok da.

Seni tanıdığımdan beri daha da güzelleştin.

Annemden daha güzel yemek yapıyorsun.

Hiç kimseyi daha senin kadar seksi ütü yaparken görmedim.

Sensiz bir saniye, sonsuzluk gibi geliyor bana.

KADIN İLTİFAT BEKLER! İŞTE DUYMAK İSTEDİKLERİ 7 İLTİFAT...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kadin Gozuyle Erkek Gercekleri:)
» Kadin Ve Erkek Arasinda Ince Cizgiler