Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

fenerbahçe nick sözleri

2 posters
YazarMesaj
kayıp
fenerbahçe nick sözleri Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : fenerbahçe nick sözleri Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
fenerbahçe nick sözleri Left_bar_bleue150/150fenerbahçe nick sözleri Empty_bar_bleue  (150/150)
fenerbahçe nick sözleri Empty
MesajKonu: fenerbahçe nick sözleri   fenerbahçe nick sözleri I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:38 pm

Bir Yemin Ettik Geri Dönemeyiz ölümüne Fenerliyiz

Aslani,kartali Geç Hepsi Hikaye Tek Kanarya Var Bu Alemde

Samiyen Sustu Bizi Dinledi

Sen Yalan Dünyadaki Tek Gerçeksin

Candan öte Sevmedikmi Seni Kanarya Issiz Gecelerde Gittik Deplesmanlara öl Dedinde ölmedikmi Senin Uğruna Fenerbahçem Feda Olsun Bu Canlar Sana

Bizim Büyüklüğümüz Ne Kupa Büyüklüğüdür Nede şampiyonluk Bizim Büyüklüğümüz Mazimizden Bellidir

1 Gecede 6 Tane Senin Kocan Bir Tane

Salya Sümük Değil Erkek Gibi Vardik Iskele Değil Stadi Bastik Yaşli Kadin Değil çarşi Kovaladik Kolpalik Değil Tarih Yazdik

Ben Herkesin Içinde Tekim Tek Olduğum Sürece Zafer Hep Benim çünkü Ben Fenerbahçeliyim

Sevgi Eylem Gerektirir

Seni Sevmek Deli Gibi Yürek Ister Bu Kalpler Bir Tek Sende Titrer Bir Allahim Olsun Birde Sen Ol Fener

BIR FENERLI, 10 BESIKTASLI , 20 TRABZONLU VE BÜTÜN CIMBOMLULARA BEDELDIR.

NE SINEMA, NE TIYATRO, NE DE ISTANBUL'DA BIR GECE. EN BÜYÜK EGLENCE FENERBAHÇE.

SENIN SEVGINLE GELDIK BU DÜNYAYA KONUSMAYI ÖGRENDIK ILK SÖZÜMÜZ KANARYA.

NE OKULU BITIRMEK, NE BIR GENÇ KIZI SEVMEK, EN BÜYÜK DILEGIMIZ SENI SAMPIYON GÖRMEK

ORTEGA SÜPER LIGDEKI SIKE VE SAIBE LEKELERINI TEMIZLER, ÖZENLE ÇIKARTIR VE PARLATIR..

BEN HERKESIN IÇINDE TEKIM. TEK OLDUGUM SÜRECE ZAFER BENIM. ÇÜNKÜ BEN FENERBAHÇELIYIM.

YAGMURLARDA ÇAMURLARDA ISTANBUL 'DA DEPLASMANDA SENIN IÇIN ÇEKTIK CEFA HAKKIMIZ BU MU KANARYA...

SENSIZ HAYAT BIR ISKENCE DILIMDESIN GÜNDÜZ GECE SATIR SATIR , HECE HECE SAMPIYONSUN FE-NER-BAH-ÇE

HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HICBIR SEYI OLMAYAN BEN HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HERSEYI OLANA ACIRIM.

FENERBAHÇE FORMASI TUTKULU BIR ASIK GIBIDIR...SEVDIGINI BIRAKMAZ, SEVMEDIGININ DE YÜZÜNE BAKMAZ...

SARININ YANINA LACIVERT KOYDUK,YILLARDIR BIZ SENIN ESIRIN OLDUK,YAGMURLARDA ÇAMURLARDA SENINLE OLDUK,FENERBAHÇEM SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN.!

KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ SARI-LACIVERT AKAR KANIMIZ SEVIYORUZ SENI CANI GÖNÜLDEN KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ..

SARININ YANINA LACIVERT KOYDUK YILLARIN BEN SENIN ESIRIN OLDUK. YAGMURLARDA ÇAMURLARDA YANINDA OLDUKKK. FENERBAHÇE SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN. EGLENELIM ARKADASLAR FENER GELIYOR KADIKÖYDE BU GECE BAYRAM OLUYOR. SAMPIYONLUK BIZIMDIR ALEM BILIYOR.KALDIRIN BAYRAKLARI EFSANE DÖNÜYOR.
http://www.yagmur7.com
VefasıZ
fenerbahçe nick sözleri Thumb_772663763
VefasıZ

Erkek
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : fenerbahçe nick sözleri Idaree11
KiŞİSeL iLeTi : offfffffffffff
İL : Hatay

fenerbahçe nick sözleri Empty
MesajKonu: Geri: fenerbahçe nick sözleri   fenerbahçe nick sözleri I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:18 pm

işte bu be varmı ötesi şampiyon fener

fenerbahçe nick sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nick iste cnm ya ala ala :D
» fenerbahce-sevilla
» 3 boyutlu nick!