Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

hilal cebeci tesettürle görüldü

YazarMesaj
hasretgozlum
hilal cebeci tesettürle görüldü Thumb_767728369
hasretgozlum

Erkek
İş/Hobiler : σтσмσтιν
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : hilal cebeci tesettürle görüldü Stresl10
KiŞİSeL iLeTi : ѕιℓ кızıм ѕιℓ αкℓıη∂αкι σ кαяαηℓıк єѕєяι єη кяαℓιη∂αη üѕтüη∂üя вυ göя∂üуüη ѕєяѕєяι..!
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
hilal cebeci tesettürle görüldü Left_bar_bleue3000/3000hilal cebeci tesettürle görüldü Empty_bar_bleue  (3000/3000)
hilal cebeci tesettürle görüldü Empty
MesajKonu: hilal cebeci tesettürle görüldü   hilal cebeci tesettürle görüldü I_icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:17 pm

BU KEZ TESETTÜRLÜ YAKALANDI

Bugüne kadar hep bikinili yakalanan ünlü şarkıcı Hilal Cebeci, bu kez tesettürlü bir kıyafetle yakalandı. Özel Hat kameraları tarafından Fatih'te bir eve girerken tepeden tırnağa kapalı bir kıyafetle görüntülenen Cebeci, daha sonra yaptığı açıklamada " Ben işim gereği mini etek, dekolteli elbiseler giyerim ama normal hayatımda herkes gibiyim. Ayrıca ben o tesettürlü kıyafeti bir ev sohbetine giderken giydim.Orada dini sohbetlerimiz olduğu için böyle giyindim" dedi.
http://www.sevdafrm.eniyiforum.net

hilal cebeci tesettürle görüldü
1 sayfadaki 1 sayfası