Yağmur7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yağmur7

Sevenlerin; Sevilenlerin Yerine Hos Geldiniz... Dünden; Bugüne ,Bugünden; Yarına....

Latest imagesAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

İLGİNC davalar

YazarMesaj
kayıp
İLGİNC davalar Thumb_767728369
kayıp

Erkek
İş/Hobiler : bos olan ne warsa bak mesale sen hobim olabilirsinn:D
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : İLGİNC davalar Ozlemi10
KiŞİSeL iLeTi : özledım ölümü
İL : Hatay

Character sheet
Tecrübe:
İLGİNC davalar Left_bar_bleue150/150İLGİNC davalar Empty_bar_bleue  (150/150)
İLGİNC davalar Empty
MesajKonu: İLGİNC davalar   İLGİNC davalar I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 1:57 pm

TV HANIMI OBEZ YAPTI

Timothy Dumouchel isimli ABD’li, karısı ve çocuklarını obez, kendisini de içki ve sigara bağımlısı yaptığı gerekçesiyle bir televizyon şirketine dava açtı. Dava reddedildi.

NASA FALI BOZUYOR

Rus astrolog Marina Bai, 2005 yılında NASA’ya 165 milyon sterlinlik dava açtı.

NASA’nın yaptığı ‘Derin Darbe’ isimli bir uzay sondasının bir kuyruklu yıldıza çarparak örnek toplayacak olmasını terörist bir faaliyet olarak nitelendiren

Bai’nin açtığı dava reddedildi.

DAVALI BEN, DAVACI BEN

1874 yılında Bölge Savcısı Francis Cornish, kamusal alanda içki içtiği için kendisine dava açtı ve 5 dolar ceza verdi. Ceza, düzgün tavırları nedeniyle kaldırıldı.

ESNEMEYE 1 YIL HAPİS

2004 yılında Sri Lankalı yargıç M. Patabendiege, V. Pajith isimli bir davalıyı mahkemede esneyip saygısızlık yaptığı nedeniyle 1 yıl hapis cezasına çarptırdı.

TANRIM BENİ KORUMADIN

2005 yılında cinayet nedeniyle 20 yıllık hapse çarptırılan Pavel M. Tanrı’ya dava açtı. Pavel, “Vaftiz töreninde Tanrı’nın beni koruyacağına dair bir akit imzalandı. Ama beni korumadı” dedi.

BU DEPREMLER NEDİR?

Geçen aylarda ABD’nin Nebraska Eyaleti Senatörü Ernie Chambers, Tanrı’yı dünyadaki doğal afetlerden sorumlu tutarak dava açtı. Senatör, dilekçesinde Tanrı’dan ‘davalı’ diye söz etti.
http://www.yagmur7.com

İLGİNC davalar
1 sayfadaki 1 sayfası